Strony internetowe

Strony WWW

Projektowanie stron internetowych – Bydgoszcz


Strony internetowe w wersji mobilnej z darmowym CMS!

 

Od września 2008r. nasza pasja w postaci projektowania stron internetowych stała się również naszym sposobem na życie.

 

Projektowanie stron internetowych znajduje się dziś w ofercie większości firm czy też osób fizycznych. Z tego powodu klient często zadaje sobie następujące pytanie: czy zlecić wykonanie strony znajomemu, firmie czy też może wykonać ją samodzielnie przy użyciu dostępnych w sieci kreatorów czy też gotowych szablonów. Zazwyczaj w takim przypadku ludzie kierują się pozorną ekonomią, jednak jeśli myślimy również o pozycjonowaniu takiej strony, wtedy takie rozwiązanie nie zawsze jest dobre.

 

Jakie strony internetowe nie są odpowiednie do pozycjonowania?

Jeśli zainwestują Państwo w projekt, który nie jest odpowiednio wykonany, to pozycjonowanie takiej strony może być utrudnione a nawet niemożliwe w skrajnych przypadkach. Poniżej podamy przykłady takich stron internetowych wraz z uzasadnieniem:

 • Darmowe strony internetowe – Takie strony bardzo często posiadają reklamy promujące różne produkty i usługi innych firm. Linki z tych reklam prowadzące do zewnętrznych serwisów, które nie są powiązane tematycznie z Państwa stroną mają niekorzystny wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce.

 • Strony internetowe stworzone w kreatorze – Kreatory umożliwiają projektowanie stron w prosty i przejrzysty sposób, jednak tym samym ograniczają również dostęp do kodu źródłowego. Brak możliwości modyfikacji kodu oraz ograniczony dostęp do wielu parametrów powoduje, że nie można wykonać wielu istotnych operacji.

 • Strony internetowe korzystające z technologii Flash – Animacje i treści wykonane w technologii Flash nie są „czytane” przez Google, co uniemożliwia poprawną ocenę zawartości strony oraz efektywność optymalizacji.

 • Strony internetowe One Page – Strony internetowe składające się tylko z jednej podstrony (strony głównej). Ich przeglądanie ogranicza się do przewijania tej jednej strony. Google efektywniej ocenia strony internetowe, które są bardziej rozbudowane i składają się z wielu podstron.

 

Jeśli posiadają Państwo jeden z powyższych rodzajów strony internetowej to warto pomyśleć o zainwestowaniu w nowy projekt. Zwłaszcza, że u nas taka usługa wykonana być może bardzo niskim kosztem.

  

Co powinna zawierać profesjonalna strona internetowa?

Profesjonalny projekt strony lub sklepu internetowego powinien posiadać większość z wymienionych niżej funkcji. Ułatwią one klientom zapoznanie się z ofertą oraz poruszanie się po stronie:

 • Galeria zdjęć i filmów podzielona na kategorie i podkategorie. Funkcja ta umożliwia zablokowanie określonej kategorii dla wybranej gruby odwiedzających (np. tylko zalogowanych użytkowników) lub zablokowanie danej kategorii hasłem. Ponad to do zdjęć możemy dodać opisy, możliwość komentowania i oceniania, a odwiedzający mogą wygodnie je przeglądać w trybie pokazu slajdów. Zarządzanie galerią jest prostsze, tak samo jak jej przeglądanie.

 • Formularz kontaktowy lub zamówieniowy. Opcja ta umożliwia klientom wysyłanie zapytań lub zamówień bezpośrednio z poziomu strony internetowej na Państwa skrzynkę e-mail. Dzięki temu dokładnie widać efekty pozycjonowania i ilość zyskanych dzięki niemu klientów.

 • Logowanie oraz rejestracja. Prawidłowe zaimplementowanie i wykorzystanie tych funkcji daje duże możliwości promocyjne i zarobkowe, którymi z chęcią się podzielimy po podjęciu współpracy.

 • Funkcja „Szukaj”. Pozwala na przeszukanie zawartości strony i znalezienie tych artykułów/podstron/produktów, które zawierają wpisane przez klienta słowo.

 • Mapa dojazdu. Dzięki przejrzystej mapie dojazdu pokazanej z 3 perspektyw oraz opcji: przybliż/oddal klienci szybko znajdą lokalizację Państwa firmy.

 • Licznik odwiedzin strony, poszczególnych artykułów, stron i produktów. Jest to kolejne źródło informacji na temat skuteczności pozycjonowania. Licznik może być widoczny na stronie dla wszystkich lub widoczny tylko dla Państwa.

 • Ankiety, które umożliwiają pozyskanie wielu ważnych informacji od klientów na temat strony i Państwa firmy.

 • Newsletter

 • Konta e-mail powiązane ze stroną wraz z funkcją automatycznej odpowiedzi, która poinformuje klientów o dostarczeniu zapytania do Państwa jak i o przewidywanym czasie na uzyskanie odpowiedzi. Zapytania takie można również przekierować na Państwa obecny adres e-mail.

 • Google Analitycs, czyli narzędzie umożliwiające pogląd statystyk dotyczących konwersji na stronie internetowej, podające m.in. czas spędzony na witrynie, ilość wejść, etc.

 • Pop-up, który jest stosowany coraz częściej na stronach internetowych zaniża jej ocenę w Google, dlatego odradzamy wykorzystywanie tej funkcji klientom, którym zależy na jak najlepszej pozycji w wyszukiwarce.

 • Informacja Cookies – informacja o ciasteczkach.

 • Antyspam – zablokowanie wysyłania wiadomości przez boty.

 • Konto firmowe na Facebooku.

 

Co jeszcze otrzymają Państwo w ramach zlecenia wykonania strony internetowej?


Strona internetowa zaprojektowana z myślą o pozycjonowaniu

Warto wiedzieć, ze udane pozycjonowanie zaczyna się już w momencie projektowania strony internetowej. Wykonywane przez nas projekty są optymalizowane i projektowane w taki sposób, aby ich zawartość na poziomie kodu źródłowego (niewidocznego silnika strony), jak i na „wierzchu” była zgodna ze standardami określonymi przez Google. W przypadku gdy strona internetowa nie jest zoptymalizowana z myślą o pozycjonowaniu, jej wartość w oczach Google maleje co może mocno utrudnić poprawę pozycji w wyszukiwarce.

 

Unikalne technologie wspierające pozycjonowanie w projekcie Państwa strony

Tworząc strony internetowe wzbogacamy je dodatkowo o technologie, które mają duży wpływ na pozycję w wyszukiwarce. Nasuwa się tutaj pytanie, czy te formy pozycjonowania są ryzykowne lub zakazane. Rozwiązania, z których korzystamy są bezpieczne i zostały sprawdzone na wielu innych projektach. Gwarantujemy również na umowie, że Państwa strona internetowa nie otrzyma bana/kary od Google.

 

Darmowy CMS do zarządzania stroną

Zwykle wyręczamy naszych klientów z administracji stroną i sami dodajemy/usuwamy zdjęcia czy teksty. Jeśli jednak zechcą Państwo sami zarządzać treścią na stronie, umożliwi to darmowy CMS sprawiający, że administracja jest wręcz banalna. CMS u konkurencji często kosztuje nawet kilkaset złotych. My wykorzystujemy rozwiązanie darmowe i profesjonalne, z których korzystają najlepsi – po co przepłacać?

 

Wersja mobilna strony internetowej

Tworzone przez nas strony internetowe projektowane są również z myślą o urządzeniach mobilnych, których udział w statystykach wyszukiwarek ciągle rośnie. Wersje mobilną wykonamy bezpłatnie.

 

Szybki czas realizacji projektu strony internetowej i poprawki bez limitu

Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej zazwyczaj wynosi ok. 14 dni. Projekt graficzny dostarczymy Państwu po ok. 5 dniach i wprowadzimy ewentualne poprawki zgłaszane przez Państwa. W umowie istnieje również zapis, który mówi o tym, ze mogą Państwo bez limitu sugerować poprawki. Dla nas satysfakcja klienta jest najważniejsza. 

 

Unikalność i efektowność graficzna projektu www

W projekcie wykorzystamy efektowne animacje m.in. ruchome obiekty, rozwijane menu, slajdy. Nie są to jednak animacje oparte o technologię Flash dzięki czemu nie będą miały negatywnego wpływu na pozycję strony w wyszukiwarce i nie spowodują dłuższego wczytywania strony. Flash jest technologią zbędną gdy mamy alternatywy dzięki nowoczesnemu programowaniu i projektowaniu stron.

 

Dożywotnia gwarancja techniczna na kod źródłowy strony i CMS

Wykonane przez nas strony objęte są dożywotnią gwarancją sprawności technicznej. Gwarantuje to, że Państwa strona nigdy nie zniknie z sieci i nie ugnie się przed różnymi atakami ze strony hakerów.

 

Opcje za dopłatą

Co jeszcze może zawierać Państwa strona za dopłatą?

 • system płatności – wdrożymy system płatności PayU lub Transferuj.pl, który umożliwi klientom dokonywać płatności za usługę lub produkt z poziomu Państwa strony internetowej.
 • zaawansowany formularz – na życzenie zaprojektujemy indywidualny formularz, w którym klient w kilku krokach będzie mógł dokonać dokładnego zamówienia określonego produktu czy też usługi poprzez wpisanie w poszczególne pola informacji.
 • katalog PDF – zaprojektujemy katalog w formacie PDF, przedstawiający w jednym dokumencie wszystkie produkty Państwa firmy. Klienci będą mogli taki katalog z łatwością pobrać i wydrukować.
 • film reklamowy – zrealizujemy film prezentujący ofertę Państwa firmy, z efektami dźwiękowymi i zaawansowanymi animacjami.
 • dodatkowa wersja językowa – wdrożymy wersję obcojęzyczną dowolnego kraju UE.
 • identyfikacja wizualna – stworzymy materiały reklamowe, od wizytówki, przez ulotki, po banery i reklamę na samochód.
 • zrobimy sesję zdjęciową lub filmową Państwa firmy, co uwiarygodni ją w oczach potencjalnych klientów.
 • copywriting - napiszemy teksty reklamowe i ofertowe na Państwa stronę internetową.

 

Cena strony internetowej a pozycjonowanie

Cena strony internetowej zależy od stopnia zaawansowania projektu a także wysokości zlecenia pozycjonowania. Jeśli klient zleca pozycjonowanie strony internetowej – otrzyma adekwatny rabat na wykonanie projektu strony internetowej.

W niektórych przypadkach gdy zlecenie pozycjonowania jest wystarczająco duże, oferujemy wykonanie strony internetowej za darmo!

Decyzja o stworzeniu firmowej strony internetowej powinna być podjęta w parze z decyzją odnośnie skutecznej formy reklamy firmy, dlatego warto dowiedzieć się więcej: Pozycjonowanie

 

Sklepy internetowe, strony i zaawansowane serwisy internetowe.

 

Tworzymy proste sklepy i strony internetowe, ale również zaawansowane serwisy internetowe. W naszych projektach korzystamy z takich technologii jak: XHTML, HTML5, CSS, PHP, jQuery, rzadziej FLASH. Wszystko zależy od potrzeb klienta.


Projektowanie stron internetowych - Bydgoszcz - strony internetowe w wersji mobilnej i z CMS

Dane firmy

KOWAL Kowalczyk Przemysław

1 Maja 8-10A/2, 74-505 Mieszkowice

NIP: 5993004022, Regon: 080378236

Bank PKO BP SA: 87 1020 1954 0000 7702 0194 2275

Biuro I

 • Sienkiewicza 9/4
 • 74-505 Mieszkowice
 • tel.: 531 981 099

 

 

Biuro II

 • Dąbrowszczaków 8/1
 • 74-505 Mieszkowice
 • tel.: 666 612 798

 

 

Kontakt

Infolinia

731 331 881

Aktywni od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.